مشاوره انتخاب جراح

بهترین جراح بینیهدف این مشاوره انتخاب بهترین جراح توسط شماست

مشاوره انتخاب جراح 

(ارائه شده توسط تیم تحقیقاتی وب سایت مای نوز)

**تا اطلاع ثانوی امکان ثبت سفارش مشاوره وجود ندارد**


متاسفانه با زیاد شدن بازاریاب ها در عمل های زیبایی امکان انتخاب جراح شایسته به شدت کاهش پیدا کرده است به عبارتی متخصصان زیبایی با به کار گیری این اشخاص و پرداخت پورسانت در ازای معرفی هر بیمار سعی در بیشتر کردن بیماران خود دارند. از این رو با حجم بالای تبلیغات جراحان زیبایی در اینستاگرام و سایت ها موجب شده تا پیدا کردن و انتخاب دکتر خوب بسیار سخت و طاقت فرسا شود.

ما با تمام افتخاری که از حس اعتمادتان در این چند سال کسب کرده ایم آماده ایم تا بدون ذره ای تبلیغات یا طرفداری بی مورد بهترین و مجرب ترین جراحان زیبایی را به شما معرفی کنیم و اطلاعات صد در صد بروز و معتبری از پزشکان مورد نظرتان را در اختیارتان قرار دهیم

 

اطلاعاتی که ما از پزشکان حوزه زیبایی بدست آورده ایم حاصل 7 سال تلاش جهت جمع آوری نظرات و تجربیات بیماران مختلف می باشد. در واقع اطلاعات ما برای هر پزشک با توجه به نتیجه گیری از نظرات بیماران بدست آمده است به همین خاطر منبع بانک اطلاعاتی ما برای مشاوره بر اساس تجربیات واقعی بیماران می باشد

 

مشاوره انتخاب جراح شامل خدمات زیر می باشد:
 اگر چندین پزشک را برای تحقیق انتخاب کرده اید و برای انتخاب نهایی نمی توانید تصمیم درستی بگیرید، این مشاوره به شما کمک میکند تا با خیال راحت، بدون هیچ شک و تردیدی جراح نهایی خود را انتخاب کنید.
 تمام جزئیات دقیق در مورد پزشکان(اطلاعات تماس، هزینه عمل، تخصص در بینی گوشتی یا استخوانی و...) که احتیاج دارید در اختیارتان قرار داده می شود.
 معرفی دکترها در عمل زیبایی بینی بر اساس نوع بینی شما(گوشتی یا استخوانی) - سبک دلخواه تان از نتیجه عمل(طبیعی،فانتزی یا نیمه فانتزی) - نوع عمل بینی( ترمیمی یا عمل اول) خواهد بود. همینطور با توجه به میزان بودجه تان جراحان مجرب معرفی خواهند شد.
در هر شهری که قصد انجام عمل دارید می توانید از این مشاوره استفاده کنید تا جراح مجرب شهر مورد نظر به شما معرفی شود.

 

 تحقیق کنید، با یک معرفی ساده دکتر انتخاب نکنید

 

پس از ثبت سفارش، نهایتا تا 24 ساعت بعد، زمان مشاوره هماهنگ می شود. مشاوره از طریق واتس اپ انجام می شود. 
 هزینه مشاوره 69 هزار تومان می باشد

 

جهت سفارش فرم زیر را تکمیل نمائید 

**تا اطلاع ثانوی امکان ثبت سفارش مشاوره وجود ندارد**