مشاوره انتخاب جراح

بهترین جراح بینی

 تحقیق جهت انتخاب جراح مجرب بسیار مهم و حائز اهمیت است به هیچ عنوان فقط با یک معرفی ساده دکتر خود را انتخاب نکنید باید بدانید انتخاب جراح رابطه مستقیم با نتیجه جراحی زیبایی شما خواهد داشت.

در بازار داغ جراحی زیبایی افراد زیادی هستند که با پزشکان مختلف در زمینه جذب و ارسال بیمار همکاری می کنند به این افراد لیدر گفته می شود. بیشتر این فراد برای پزشکان تازه کار یا بی مهارت کار می کنند به همین دلیل نمی توان به هر پیشنهادی اعتماد کرد تا زمانی که تحقیقات کامل و اصلی را انجام نداده باشید نمی توان جراح نهایی ر انتخاب کنید.

 سایت مای نوز اولین سایت تخصصی معرفی جراحان زیبایی در ایران بوده که از زمان شروع فعالیت خود با بررسی و تشخیص مهارت واقعی متخصصان زیبایی از انتخاب جراحان بی تجربه جلوگیری کرده است.

مشاوره تخصصی انتخاب جراح زیبایی این امکان را فراهم می آورد تا بتوانید از میان بهترین متخصصان زیبایی یک جراح مجرب و حرفه ای که مناسب شما باشد را انتخاب کنید.

 بیشتر این تحقیقات از طریق مطب گردی ها ، نظرسنجی های مردمی و تجربیات بیماران عمل شده جمع آوری شده است.

 

موارد زیر در مشاوره انتخاب جراح زیبایی ارائه می شود: 

 با تجربه ترین و مطمئن ترین پزشکان در تخصص های زیر معرفی می شوند:

  • فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی
  • گوش،حلق و بینی
  • متخصص جراحی دهان،فک و صورت

 پیشنهاد پزشک در جراحی بینی با توجه به نوع بینی شما گوشتی یا استخوانی بودن انجام می شود.


 پیشنهاد پزشک در جراحی زیبایی بینی با توجه به سبک مورد نظرتان از نتیجه عمل (فانتزی - نیمه فانتزی طبیعی) انجام می شود.


 با توجه به میزان بودجه شما مجرب ترین پزشکان برای انجام جراحی زیبایی بینی به شما معرفی می شود.


​  مشاوره انتخاب جراح برای عمل های زیبایی پیکرتراشی اندام ها(لیپوساکشن،لیپوماتیک و...) - عمل های زیبایی صورت - جراحی زیبایی سینه و باسن نیز ارائه می شود.


  راهنمایی جهت انتخاب روش مناسب برای عمل زیبایی - سوالات در مورد مراقبت های قبل و بعد از عملگرفتن نوبت توسط تیم مشاوره ارائه می گردد

 

 

شما کاربر محترم سایت MYNOSE می توانید با تکمیل فرم انتهای صفحه و پرداخت هزینه مشاوره، شماره موبایل خود را در لیست انتظار مشاوره های سایت قرار دهید. پس از ثبت سفارش طی 1 الی 24 ساعت از طریق پیامک زمان مشاوره هماهنگ می شود
مشاوره از طریق واتس اپ (Whats app) و یا تلگرام (Telegram) انجام می شود

تحقیقات کامل+انتخاب آگاهانه جراح+مراقبت های عمل= موفقیت در جراحی زیبایی
 در صورتی که از نتیجه و کیفیت مشاوره ما ناراضی بوده باشید تمام هزینه های شما برگشت داده می شود 

 

  مشاوره انتخاب بهترین جراح در شهرهای :
در هر شهری که هستید ما بهترین جراحان زیبایی شهرتان را به شما معرفی می کنیم به جز اینکه برای عمل زیبایی مورد نظرتان نیاز به مسافرت داشته باشید تا جراح مجرب تری را انتخاب کنید

 

جراحی زیبایی بینی می تواند نقطه عطفی در زندگی شما باشد در صورتی که از نتیجه عمل خود راضی باشید اعتماد به نفس شما فوق العاده بالا می رود و این تغییرات زیبا در چهره تان موجب می شود تا از لحاظ روحی و روانی شاداب تر به نظر برسید و نسبت به قبل احساس بهتری به خود داشته باشید که این عوامل تاثیر مستقیمی بر روی پیشرفت شما در زندگی فردی تان خواهد داشت. اما در مقابل آن اگر عمل زیبایی شما آنطور که انتظار دارید پیش نرود و از نتیجه عمل ناراضی باشید ممکن است آینده شما را با خطر جدی مواجه کند و افسردگی های بعد از عمل گریبان گیر حال شما شود. از این رو پیدا کردن و انتخاب جراح یکی از مهم ترین انتخاب هایی است که در زندگی خود می توانید بگیرید بسیاری از پزشکان انتخاب جراح زیبایی را همانند انتخاب همسر دانسته اند که نیاز به تحقیقات جدی دارد.
هزینه مشاوره: 39/000 تومان