قوانین و مقررات وب سایت

قوانین ثبت نام در سایت مای نوز:

1. عضویت در سایت و استفاده از مطالب سایت رایگان بوده و هیچ مبلغی بابت عضویت از شما دریافت نمی شود.

2.  شماره تلفن کاربر و نام و نام خانوادگی او در سایت بصورت محرمانه نگهداری می شود و سایت مای نوز موظف است از این اطلاعات به صورت محرمانه و غیر قابل انتشار نگهداری کند

3. در صورتی که ثبت نام بصورت پزشک در سایت انجام شود و مشخص شد کاربر پزشک نبوده حساب کاربری وی سریعا حذف خواهد شد

4. پزشکان محترم برای ثبت نام در سایت باید فقط جز این سه دسته از متخصصی کشور باشند:

  • متخصص گوش،حلق و بینی
  • متخصص جراحی پلاستیک
  • متخصص جراحی فک و صورت

قوانین فعالیت در سایت مای نوز:

1. کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پیغام و نظرات از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده واژه های نامناسب عضویت آن ها لغو و نظر آنها حذف خواهد شد.

2. در صورتی که مایل به ارسال مطلبی یا مقاله ای از یک سایت دیگر می باشید، حتما منبع آن را ذکر نمایید در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود حتما نام وی را ذکر نمایید .

3. هر گونه تلاش برای آسیب رسانی به پزشک تخلف محسوب شده و از همه کاربران خواهشمندیم نهایت همکاری را داشته باشند.

4. لطفا در صورتی که از تجربه جراح خبر ندارید از راهنمایی کاربرانی که سوال در مورد جراح پرسیده اند خودداری فرمایید.

5. موضوعاتی که برای تحقیق در مورد آن در صفحه تحقیق در انتخاب دکتر باید فقط مخصوص جراحی های زیبایی باشد

6. مسئولیت تمامی فایل ها و یا تصاویر و . . . که از طریق سایت ارسال می شوند بر عهده کاربر فرستنده می باشد،به جز تصاویری که برای طراحی بینی در قسمت سفارش ارسال می شوند و سایت متعهد است از حریم خصوصی تصاویر حفاظت کند.

7. برای شناخت بیشتر جراح در پروفایل دکتر سوال بپرسید و نظرات کاربران دیگر را مشاهده کنید. در صورتی که مستقیما با یک کاربر از طریق ایمیل ، چت ،پیام خصوصی یا هر طریقه دیگری ارتباط داشته باشید سایت هیچ گونه تعهدی در مقابل به وجود آمدن مشکلات احتمالی نخواهد داشت .

8. هرگونه بحثی که موجب انحراف موضوع ها از مسیر اصلی خود بشود که به نوعی برخلاف قوانین سایت باشد(حرف های سیاسی و غیر مرتبط با موضوع سایت) در صورت تشخیص این اطلاعات حذف و به کاربر تذکر داده خواهد شد.

9. نظرات و راهنمایی های که در سایت توسط کاربر یا پزشک در صفحات سایت  نوشته می شوند به عهده خود کاربر یا پزشک می باشد و سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال راهنمایی های کاربر یا پزشک به یکدیدگر ندارد

10. استفاده از کلمات رکیک و بی حرمتی به پزشک یا کاربر، خلاف قوانین سایت می باشد و در صورت مشاهده چنین نظراتی به کاربر تذکر داده می شود و تکرار مجدد آن منجر به حذف اکانت کاربر می شود

11. با عضویت در این سایت، شما مسئولیت رفتار و ارسال های خود را در سایت به عهده خواهید گرفت در صورتی که از قوانین مذکور حمایت نکنید به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سایت حذف خواهد شد.

با امید به اینکه با به کارگیری قوانین سایت و دستورالعمل ها بتوانیم رضایت شما کاربر گرامی را جلب کنیم